Väikelaen on tagatiseta tarbimislaen, mis sobib nii remondiks, tehnika ostuks, reisimiseks kui ka muude ootamatute väljaminekute tarbeks.

Saare Laen pakub väikelaenu:

 • 1000-10 000 €
 • maksimaalne tähtaeg kuni 7 aastat
 • Intress alates 14,9% laenujäägilt aastas
 • Lepingu sõlmimise tasu 1% laenusummast, kuid mitte vähem kui 25 €
 • Laenusumma võib ennetähtaegselt tagastada
 • Maksepuhkuse taotlemise võimalus (kuni 3 kuud)

Vastus laenutaotlusele hiljemalt järgmisel tööpäeval ja laenusumma väljamakse kontole samal päeval, kui leping on allkirjastatud enne kell 15:00.

NB! Väikelaen on finantskohustus. Enne laenu taotlemist tutvu erinevate laenuandjate pakkumistega ning vajadusel pea nõu spetsialistidega.

Väikelaen intressiga alates 14,9% laenujäägilt aastas!

  eurodes

  kuudes

  Lepingu sõlmimisel lisandub lepingutasu

  Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest. Personaalse pakkumise saamiseks esita palun laenutaotlus.

  Näide: Laenates 1000 € 3 aastaks intressiga 19,5% laenujäägilt aastas on kuumakse 36,91 €, krediidi kulukuse aastamäär 23,53%, krediidi brutosumma 1353,73 € ja tagasimaksete summa 1328,73 €

  Miks just meilt

  Meie eelised

  Oleme laenude andmisega tegelenud alates aastast 1994. Algselt vaid Saaremaal, kuid täna usume, et suudame olla heaks laenupartneriks üle Eesti. Tagasiside põhjal võime kindlalt väita, et meie pikaajalise tegutsemise on taganud kompetents, inimesekesksus ja usaldusväärsus. Siiani tegutsesime Saare Kaluri laenukontori nime all, kuid alates 2017 aastast on meie uueks  kaubamärgiks Saare Laen.

  Kogemustest teame, et hea laenusuhte aluseks on:

  Mõistlik intress​

  Mõistlik intress, mis on konkurentsivõimeline ka pankade väikelaenu intressidega.

  Kiirus ja paindlikkus​

  Asjaajamise kiirus ja paindlikkus. Vastus laenutaotlusele hiljemalt järgmisel tööpäeval ja laenusumma väljamakse samal päeval.

  Teadmised

  Teadmine, et ka ajutine makseraskus on enamasti lahendatav. Piisab vaid vastastikusest mõistmisest ja heast tahtest.