Ärilaen on laen, mis aitab juriidilisel isikul alustada ettevõtlusega või laiendada äritegevust. Laenu taotlemisel ootame nii ettevõtte kui ka käendaja viimase 6 kuu pangakonto väljavõtteid (pangapoolse digiallkirja-või templiga), ettevõtte viimase kuu kasumiaruannet ja bilanssi. Kinnisvara tagatisel laenu korral ka Kinnistusraamatu väljavõtet.

Saare Laen pakub ärilaenu:

 • Käendusega kuni 10 000 €
 • Kinnisvara tagatisel kuni 100 000 €
 • Maksimaalne tähtaeg kuni 7 aastat
 • Intress alates  13.90 % laenujäägilt aastas
 • Lepingu sõlmimise tasu 1% laenusummast
 • Laenusumma võib ennetähtaegselt tagastada
 • Maksepuhkuse taotlemise võimalus (kuni 3 kuud)

Vastus laenutaotlusele hiljemalt järgmisel tööpäeval ja laenusumma väljamakse kontole samal päeval, kui leping on allkirjastatud enne kell 15:00.

NB! Ärilaen on finantskohustus. Enne laenu taotlemist tutvu erinevate laenuandjate pakkumistega ning vajadusel pea nõu spetsialistidega.

Ärilaen intressiga alates 13,9% laenujäägilt aastas!

  eurodes

  kuudes

  Lepingu sõlmimisel lisandub lepingutasu

  Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest. Personaalse pakkumise saamiseks esita palun laenutaotlus.

  Näide: Laenates 1000 € 3 aastaks intressiga 19,5% laenujäägilt aastas on kuumakse 36,91 €, krediidi kulukuse aastamäär 23,53%, krediidi brutosumma 1353,73 € ja tagasimaksete summa 1328,73 €

  Miks just meilt

  Meie eelised

  Oleme laenude andmisega tegelenud alates aastast 1994. Algselt vaid Saaremaal, kuid täna usume, et suudame olla heaks laenupartneriks üle Eesti. Tagasiside põhjal võime kindlalt väita, et meie pikaajalise tegutsemise on taganud kompetents, inimesekesksus ja usaldusväärsus. Siiani tegutsesime Saare Kaluri laenukontori nime all, kuid alates 2017 aastast on meie uueks  kaubamärgiks Saare Laen.

  Kogemustest teame, et hea laenusuhte aluseks on:

  Mõistlik intress​

  Mõistlik intress, mis on konkurentsivõimeline ka pankade väikelaenu intressidega.

  Kiirus ja paindlikkus​

  Asjaajamise kiirus ja paindlikkus. Vastus laenutaotlusele hiljemalt järgmisel tööpäeval ja laenusumma väljamakse samal päeval.

  Teadmised

  Teadmine, et ka ajutine makseraskus on enamasti lahendatav. Piisab vaid vastastikusest mõistmisest ja heast tahtest.